Zapište se na start Jizerské 50 a podpořte lidi v první linii

Nejste lyžař, neumíte ani nazout lyže a přesto jste někdy v duchu snil o tom stát na startu legendární Jizerské 50? Pak si svůj sen můžete splnit právě teď a navíc podpořit dobrou věc. Postavte se na start virtuální Jizerské 50 a zaplacením symbolického startovného podpořte výrobu ochranných pomůcek na Technické univerzitě v Liberci.

08. 04. 2020

Kupte si virtuální startovné ve výši padesáti korun, ale můžete přispět i vyšší sumou, a podpořte tak nepřímo lidi v první linii. Tedy doktory, zdravotníky lékárníky, členy bezpečnostních složek, prodavače, popeláře a mnohé další, kteří se při výkonu své profese denně setkávají s lidmi a patří k nejvíc ohroženým nákazou koronavirem. Právě k nim totiž míří ochranné pomůcky, které vyrábí na liberecké univerzitě a výtěžek z virtuální Jizerské 50 půjde právě na podporu této výroby.

Přihlášku můžete vyplnit zde

Sbírka už běží a její vyvrcholení proběhne s přenosem z 53. ročníku ČEZ Jizerské 50, který odvysílá stanice ČT sport v neděli 12. dubna od 8.10 hodin.

Každému, kdo se do pomoci finančně zapojí, bude na email zaslán dres z elitní vlny Jizerské 50. Ten bude moci sdílet na sociálních sítích a dále tak šířit charitativní akci “Padesátka pro první linii”. Online dres bude navíc sloužit jako certifikát těm, kteří si váží práce lidí v první linii.